ÖVRIGT / Diverse / Fönster 6616001
nr 661 6001
Fönster
1800-1900-tal. Vitmålat, färgade glas
Kondition: Slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 11 oktober 2010
300 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr